Volné pracovní místo  Odb. ref. výbava inter./exteriér IN 2.5 (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 61 000–90 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
Osobně:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • Organizuje technické analýzy příčin zákaznických závad - u dodavatelů, série,
  • projednává stanoviska jednotlivých útvarů řízení kvality - SET, IN, projekt INDIA 2.5,
  • vypracovává stanovisko k NZ - v rámci své působnosti, IN,
  • vyžaduje stanoviska jednotlivých útvarů řízení kvality - SET, IN, projekt INDIA 2.5,
  • vypracovává podklady - katalog požadavků kvality, projekt INDIA 2.5,
  • organizuje provádění analýz - předsérie, IN, projekt INDIA 2.5,
  • vypracovává stanovisko k závadám a připomínkám - ze servisní sítě, v rámci regionu,
projekt INDIA 2.5
  • požadujeme minimálně Bc. vzdělání,
  • požadujeme znalost AJ na hovorové úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
  • zkušenosti z automobilového průmyslu s obdobnou profesí výhodou.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Odb. ref. výbava inter./exteriér IN 2.5 (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odb. ref. výbava inter./exteriér IN 2.5 (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.