Volné pracovní místo  Odborní asistenti v administrativě

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář
Požadavky: vzdělání - úplné střední odborné (železniční); dobré komunikační dovednosti; přesnost a pečlivost; vysoké pracovní nasazení; samostatný přístup k plnění úkolů; trestní bezúhonnost

Náplň práce:
  • evidence a správa vagonů v databázi a papírové podobě,
  • administrativní evidence údajů o vagonech, evidování škodních protokolů,
  • vystavování objednávek na základě dodaných podkladů,
  • komunikace s Drážním úřadem ohledně správy flotily vozů,
  • komunikace s Ministerstvem dopravy, zasílání měsíčních výkazů,
  • administrativní záležitosti řešené s nadřízeným,
  • řešení denních provozních záležitostí spojené s administrativou (přijímaní/odesílání pošty, apod.).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: ČR

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.1.2025

Máte zájem o nabídku Odborní asistenti v administrativě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Horkelová z TSS Cargo a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborní asistenti v administrativě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.