Volné pracovní místo  Odborní asistenti v administrativě

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti:
" znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni podmínkou
" znalost německého jazyka výhodou
" ŘP sk. B (aktivní řidič)
" dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
" organizační zdatnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
" kultivovaný slovní a písemný projev
" časovou flexibilitu
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
Pro zavedenou a dobře fungující firmu hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodní asistent /-ka. Nabízíme zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s občasnými služebními cestami do zahraničí.
Náplň práce:
" komunikace s klienty a dodavateli
" samostatné vedení projektů
" běžná administrativa související s chodem kanceláře
" příprava materiálů a podkladů pro další oddělení
" zpracování pošty a emailů
" občasné pracovní cesty do zahraničí
Nabízíme:
" Příležitost získat nové zkušenosti (vhodné i pro absolventy)
" stabilní zaměstnání (práce na celý pracovní úvazek)
" benefity - notebook, mobilní telefon
" pracoviště - Brno-Slatina
Nástup možný ihned!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016