Volné pracovní místo  odborní prodejci

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME:
  • SPŠ nebo ÚSO stavebního směru,
  • výhodou znalost a čtení technické a projektové dokumentace,
  • znalost práce na PC: World, Excel, Microsoft Outlook..... aj.
  • Flexibilitu, samostatnost, odpovědnost a komunikativnost
  • obchodního ducha,
  • Řidičský průkaz sk. B
  • praxe v oboru vítána,
NABÍZÍME:
  • Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • Zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o zákazníky, vytváření nabídek, objednávek, fakturace, starost o
e-shop.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, posílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na výše
uvedený e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2017