Volné pracovní místo ODBORNÝ PORADCE PRO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, KoP SUŠICE

2.8.2016
Úřad práce České republiky
Místo pracoviště
Nádražní 1226, Sušice II, 342 01, Sušice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň činnosti:

  • evidence uchazečů a zájemců o zaměstnání
  • . zprostředkování zaměstnání uchazečů a zájemců o zaměstnání
  • vedení spisů
  • zpracování rpzhodnutí ve správním řízení na úseku zprostředkování
  • komunikace se zaměstnavateli

Kvalifikační a další požadavky:

  • ukončení minimálně SŠ maturitou
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office ( Word , Exel )
  • praxe v oblasti státní správy – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s lidmi, komunikační dovednosti profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • schopnost pracovat v týmu, nekonfliktní osobnost, psychická odolnost vůči zátěži a stresu.

Pracovní podmínky:
platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9.platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci.

  • pružná pracovní doba – plný úvazek
  • předpokládaný nástup: 1.9.2016
  • pracovní poměr na dobu určitou/zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou/

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 22.8.2016 včetně na
e-mailovou adresu: poslat email nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Kontaktní pracoviště Sušice, Nádražní 1226,Sušice  poslat email