Volné pracovní místo  ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE VŠ - odd. fyziologie a psychologie práce

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Náplň práce: měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost.
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví. Odborná a specializovaná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - výhodou. Specializace v oboru Hygiena a epidemiologie - vítána. Dobrá znalost práce na PC, základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita. Organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, ŘP skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme: Plný úvazek, zajímavé platové ohodnocení. Zázemí stabilní společnosti. 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky.
Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2017