Volné pracovní místo  ODBORNÝ PRODEJCE / ODBORNÁ PRODEJKYNĚ - PLANEO Elektro NÁCHOD

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně; nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům; provozní činnosti na prodejně; zodpovědnost za osobní výsledky.

Požadavky: zkušenosti z maloobchodního prodeje, v oboru elektro výhodou; základní znalost práce na PC; příjemné vystupování a prozákaznický přístup; výborné komunikační a prodejní dovednosti; pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému; výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: náročnou a motivující práci se zázemím úspěšné české nadnárodní společnosti (více na použijte odpovědní formulář a použijte odpovědní formulář ); propracovaný systém vzdělávání; reálnou možnost kariérního a profesního růstu; možnost výdělku dle vlastních schopností; zaměstnanecké slevy.

Nástup možný IHNED. Směnnost: turnusové služby - krátký/dlouhý týden (do 20:00 hod., včetně víkendů).

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte "PRODEJCE NÁCHOD".

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 26.5.2016