Volné pracovní místo  odborný rada: referent Oddělení prezentačních a expozičních aktivit značek kvality

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 18 590–27 950 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Praha, kontaktní osoba: paní Bc. Tereza Kašparová, e-mail: použijte odpovědní formulář Způsob přihlášení do výběrového řízení naleznete na: použijte odpovědní formulář
Požadujeme:
  • ukončené VŠ vzdělání (bakalářské nebo magisterské)
  • znalost anglického jazyka v 1. znalostním stupni (maturitní zkouška z AJ, certifikát)
  • způsobilost k řízení motorových vozidel sk. B
Náplň práce: náplní práce referenta je administrace smluv uzavíraných s realizačními agenturami v rámci realizací eventových akcí, zejména veletrhů a výstav a ostatních aktivit na podporu značek kvality (Klasa a Regionální potravina). Dále referent organizačně zajišťuje účast výrobců (nábor) na vybraných potravinářských veletrzích a výstavách v tuzemsku i zahraničí, koordinuje účast na akcích, realizuje spotřebitelské soutěže, roadshow a ochutnávky.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017