Volné pracovní místo  ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • flexibilita
  • samostatnost
  • komunikativnost
Platové podmínky: 35 000- 45 000Kč specialista
(v případě vedoucí pozice 50 000-60 000Kč)
Náplň práce:
  • práce s novým odbavovacím systémem (multikanálový odbavovací systém):
  • analýza funkčnosti systému
  • analýza datových toků
  • komunikace s dodavateli systému
  • definice analytických sestav a práce s nimi
  • návrh na rozvoj systémů
  • zajištění provozu e-shopu eshop.iidol.cz a mobilní aplikace Idolka:
  • dohled nad funkčností
  • řešení stížností uživatelů
  • komunikace s dodavateli
  • zajištění provozu prodejního SW na Kontaktních místech Opuscard:
  • aktualizace SW, dohled nad funkčností
  • řešení problémů SW a HW na Kontaktních místech
Zákonné předpoklady:
  • způsobilost k právním úkonům
  • ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
  • min. ukončení středoškolského vzdělávání s maturitou
  • logické uvažování
Jiné požadavky:
  • znalost práce s výpočetní technikou (MS Office-Word, Excel)
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • základní komunikace v cizím jazyce výhodou (EN)
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
  • označení výběrového řízení
  • jméno, datum narození, bydliště
  • strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
  • motivační dopis
  • kontaktní e-mail a telefon
  • kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • datum a podpis uchazeče
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody (nástup možný ihned)
Zaměstnanecké výhody: různé vzdělávací programy (např. kurzy cizích jazyků), zaměstnanecké benefity, odpovídající mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí
Způsob podání přihlášky: elektronicky na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.2.2024

Máte zájem o nabídku ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Chybíková z KORID LK, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.