Volné pracovní místo  ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRÁVNÍ ADMINISTRATIVY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: Zabezpečení uplatňování náhrady škody (náhrady škody podle § 55 zák. č. 48/1997 Sb. a náhrady z pracovněprávních vztahů), zabezpečení vymáhání pohledávek včetně odpisů, poskytování informací o pojištěncích a plátcích pojistného oprávněným subjektům včetně přípravy právních úkonů s tím spojených, poskytování klientského servisu (řešení stížností, poskytování informací, nápravná řešení), správa a aktualizace aplikací a číselníků v jednotlivých oblastech
POŽADUJEME: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru, výborná znalost MS Office (zejm. MS Excel, MS Word), výborné organizační schopnosti, schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, pozitivní přístup k práci, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, nástup od 1.7.2016, příp. dohodou
NABÍZÍME: skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice, pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou a dlouhodobou pracovní neschopnost
motivační systém odměňování v závislosti na podaném výkonu, možnost rozvoje, vzdělávání i kariérního postupu, 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 12.6.2016 na adresu: použijte odpovědní formulář ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016