Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Hutník
Lokalita:
Olomouc
Zveřejnil:
Úřad práce Olomouc
Může se Vám hodit:
Hutník Olomouc

Volné pracovní místo Odlévač ve slévárenství (provoz Olomouc)

25.10.2016
UNEX a.s.
Místo pracoviště
Řepčínská 35/86, Řepčín, 779 00, Olomouc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • obsluha zařízení při odlévání roztaveného kovu do forem

Co po vás požadujeme:

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost a spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:
  poslat email