Volné pracovní místo  Office asistentka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Do svého týmu hledáme novou posilu na pozici office asistentka.
Náplň práce: vedení agendy spojené s běžným provozem kanceláře, organizace zaměstnaneckých akcí, zpracování docházek,činnosti spojené s organizací návštěv, komunikace v AJ na denní bázi,..
Požadavky:
  • pozice vhodná pro absolventy
  • znalost práce na PC
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • flexibilita
  • schopnost práce pod tlakem
  • angličtina na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • řidičský průkaz sk.B PODMÍNKOU (časté řízení služebního automobilu)
Nabízíme: dotované stravování, mobilní telefon, docházkový bonus
Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis v ČJ a AJ na e-mailový kontakt použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016