Volné pracovní místo OPERÁTOR / OPERÁTORKA V ELEKTROTECHNICE

7.12.2016
APAG Elektronik s.r.o.
Místo pracoviště
U Panasonicu 376, Staré Čívice, 530 06, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
14 000 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 1.1.2017

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOR / OPERÁTORKA V ELEKTROTECHNICE.

POPIS PRÁCE: osazování desek plošných spojů, montážní práce, pájení, kontrola, testování, balení. Jedná se o třísměnný provoz.

OČEKÁVÁME: vyučení nebo praxe v oboru elektro výhodou (není podmínkou), základní znalost práce na PC výhodou, dobrý zrak, pečlivost, flexibilitu, bezúhonnost.

NABÍZÍME: HPP, práci s moderní technikou a technologií v čistém prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, dovolená navíc, zvýhodněný tarif Vodafonu pro zaměstnance a rodinné příslušníky, výhodné vedení účtu a úvěru.
Nástup možný IHNED.
Místo je vhodné i pro absoltventy.

Své životopisy, prosím, zasílejte na e-mail: poslat email
Pokud se Vám neozveme do 15 dnů, bohužel byl vybrán jiný kandidát. Děkujeme za pochopení.

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ing. Edita Gabrielová, HR manager (APAG Elektronik s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti APAG Elektronik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost APAG Elektronik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Podobné nabídky práce

Elektromontér
montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
včera
OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ
Pracovní náplň: montáž a kompletace autorádií, pájení, šroubování, kontrola výrobků. Pracovní agentura Simix HR s.r.o. hledá pro společnost Panasonic kandidáty na pozici Operátor/ka ve výrobě. Nástup možný ihned. V případě zájmu ...
SIMIX HR s.r.o. U Panasonicu 266, Pardubice Plný úvazek
týden
Místo výkonu práce Přelouč. Náplň práce: - výroba autozámků - práce vsedě - vhodné pro muže i ženy, důraz na manuální zručnost, jemnou motoriku Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat na smě ...
SIMIX HR s.r.o. Jaselská 593, Přelouč Plný úvazek
týden
Elektromontér/ka, řidič/ka sk. B
Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme vzdělání SO - elektrotechnického směru, platnou zkoušku vyhl. 50/78 Sb. § 5 a výše, řidičský průkaz sk. B, schopnost práce na elektrických zařízení a práce ve výškách, dobrý zdravotní stav ...
Služby města Pardubic a.s. Hůrka 1803, Pardubice Plný úvazek