Volné pracovní místo  OPERÁTOR CENTRÁLNÍHO ŘÍDÍCÍHO SYSTÉMU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:

obsluha automatického řídícího systému technologických procesů výroby a jeho periferních součástí
sledování a řízení veškerých procesů pohybu surovin (syrové mléko, syrovátka, smetana)
sledování skladovacích teplot surovin
zajištění úpravy mléka pro výrobu (odstředění, zákys)
sledování procesu pasterizace a ultrafiltrace
denní řízení stavu zásob
evidence pohybu suroviny
řízení procesu čištění výrobního zařízení

POŽADUJEME:

SŠ vzdělání
pokročilá znalost MS Office
schopnost samostatného rozhodování, odpovědný přístup k práci
pečlivost, zodpovědný přístup k práci
ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)

nástup možný IHNED

NABÍZÍME:

perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
měsíční peněžní bonusy
příspěvek na dopravu
možnost stravování v areálu
relaxační volno nad rámec dovolené
další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní doplňkové spoření, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)

V případě, že nebudete kontaktováni do 4 týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2016