Volné pracovní místo  Operátor CNC obráběcího centra

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Hulín
  • Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků, běžná provozní údržba stroje
  • Požadujeme: vyučení - vzdělání ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Nabízíme: motivační ohodnocení na základě zkušeností a výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, nástup možný ihned
  • Osobní kontakt na pracovišti je možný v době Po-Pá 6.00-14.00 hod. nebo písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 12.11.2018