Volné pracovní místo Operátor CNC obráběcího centra

11.10.2016
PILANA Knives a.s.
Místo pracoviště
Nádražní 804, Hulín, 768 24, Hulín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
17 000 Kč - 22 000 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 17.10.2016

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Hulín
V současné době rozšiřujeme naše týmy a hledáme pracovníky se samostatným uvažováním na pozici OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA.

- Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků, běžná provozní údržba stroje

- Požadujeme: vyučení – vzdělání ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

- Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, motivační ohodnocení na základě zkušeností a výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 2× ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, nástup možný ihned

- osobní kontakt na pracovišti je možný v době Po-Pá 6.00–14.00 hod. nebo písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na e-mail:  poslat email

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozíků (VZV)

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ing. Pavel Bolf, personalista (PILANA Knives a.s.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti PILANA Knives a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PILANA Knives a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.