Volné pracovní místo  Operátor/ka ve výrobě 3d tiskových strun

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Hulín
  • Náplň práce: Obsluha navíjecího a sekacího zařízení, obsluha drtičky na plasty. Zodpovědnost za evidenci a řádné balení vyrobených produktů. Udržování pořádku na pracovišti.
  • Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: použijte odpovědní formulář nebo kontaktu na tel. použijte odpovědní formulář p. Večerka.

Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Operátor/ka ve výrobě 3d tiskových strun?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Zdeněk Večerka, Personalista z KM konsult s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka ve výrobě 3d tiskových strun

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.