Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby a balení - obsluha strojů a etiketování

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pozice: obsluha výrobní nebo balící linky, kontrola kvality výrobku, seřizování a nastavování výrobního zařízení, kontrola výrobního procesu s cílem zamezit neplánovaným zastavením linky/zařízení, 3 směnný, případně 4 směnný provoz.
Požadavky: základní uživatelská znalost práce na PC, schopnost práce ve směnném provozu, zájem o technická zařízení, schopnost týmové práce, samostatnost a odpovědnost, ochotu učit se nové věci.
Nabízíme: příspěvek na stravu, možnost nákupu v podnikové prodejně, zdravotní péči, týden dovolené navíc a další.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.3.2019

Máte zájem o nabídku Operátor/ka výroby a balení - obsluha strojů a etiketování?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Drégrová z Workforce Solutions s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka výroby a balení - obsluha strojů a etiketování

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.