Volné pracovní místo  Operátor/ka

Lokalita Kolín
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 27 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Zelinková Kristýna, tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
Manuální zručnost s nářadím a přístroji, pečlivost, orientace na kvalitu a detaily.

Náplň práce:
Instalace na vozidlech dle předepsaných manuálů a standardů, mechanické a elektrické přípravné operace na vozidlech, kontrola vozidel a manipulace s vozidly, kontrola vozidel dle standardů.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, dovolená navíc, dobré pracovní podmínky i kolektiv.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - stravenky, dobré pracovní podmínky i kolektiv

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 10.11.2022

Máte zájem o nabídku Operátor/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kristýna Zelinková z GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.