Zařazeno v oborech:
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Tiskař Plzeň-město

Volné pracovní místo Operátor laserové tiskárny

29.8.2016
KS-Europe s.r.o.
Místo pracoviště
Komenského 598, Šťáhlavy, 332 03, Šťáhlavy
Pracovní poměr
Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

  • obsluha produkčních tiskáren a kontrola jejich provozu
  • kontrola kvality tisku
  • drobná údržba technologických zařízení
  • zpracování podkladů pro hlášení o výrobě
  • manipulace s materiálem pomocí paletovacího vozíku
  • možnost výběru směn
  • doprava ze směru Plzeň, Nepomuk

Podobné nabídky práce

Přípravář/ka sítoriskových šablon - sít
Hledáme schopného přípraváře (nebo tiskaře), který má zkušenosti ze sítotiskového provozu. Naše firma Czech Promoteam s.r.o., která nabízí služby v oblasti potisku textilu a sítotisku, hledá člověka, který má již zkušenosti se sí ...
Czech Promoteam s.r.o. Řepná 498/23, Plzeň Plný úvazek
aktivní
Pomocník k tiskovému stroji
Náplň práce: - příprava a založení tiskových desek - příprava a doplňování papíru a barev - manipulační práce, čištění stroje Požadavky: - manuální zručnost, spolehlivost,zodpovědnost - komunikativnost, technické myšlení, flexibi ...
Typos, tiskařské závody, s.r.o. Podnikatelská 1160/14, Plzeň Plný úvazek