Zařazeno v oborech:
Pojišťovnictví
Pozice:
Asistent v pojišťovnictví
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Asistent v pojišťovnictví Pardubice

Volné pracovní místo Operátor linky Likvidace pojistných události

27.6.2016
Allianz pojišťovna, a.s.
Místo pracoviště
Smilova 315, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Smilova 315, Pardubice.
Náplň práce:

- Komunikace s klienty pojišťovny po telefonu a emailem

- Záznam hlášení pojistných událostí

- Poskytování informací o probíhajícím řešení pojistných událostí

- Zpracování telefonických a emailových požadavků klientů pojišťovny

- Práce s interním systémem a administrativní činnost

- Zvyšování kvalifikace v oblasti pojistných produktů a komunikačních dovedností
Požadavky:

- Min. SŠ vzdělání

- Příjemná komunikativní osobnost

- Pozitivní myšlení a otevřenost, empatie, orientace na zákazníka

- Komunikativní znalost AJ – výhodou

- Osobní zodpovědnost, ochota se dále vzdělávat

- Praxe z prostředí zákaznických center nebo finančních služeb výhodou

- Uživatelská znalost MS Office, Internet
Zaměstnanecké výhody:

- Zázemí stabilní moderní finanční společnosti

- Přátelský kolektiv

- Garanci fixního výdělku a bonusové složky

- 80% ranní směny
Termín nástupu: 1. srpna 2016
První kontakt:  poslat email