Volné pracovní místo  Operátor manipulace a balicí linky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
SŠ,SOU vzdělání technického směru
ochota práce na směny (nepřetržitý provoz)
platné oprávnění na vysokozdvižný vozík
technické myšlení, flexibilita
ochota učit se
samostatné rozhodování
aktivní přístup k práci

Pracovní náplň:
Zajišťuje kontrolu a funkčnost svěřeného zařízení
Řídí a obsluhuje balicí linku
Zajišťuje čistící a odstávkové práce
Odpovídá za plnění hygienických a jiných požadavků stanovených pro výrobu papíru určeného pro styk s potravinami
Zadává záznamy o poruchách a nedostatcích do systému SAP
Provádí příjem, skladování a výdej materiálů vč. kvantitativní a vizuální kontroly (role, balící materiály, pigment…)
Provádí odborné zaskladnění a vyskladnění přijatého materiálu pomocí manipulační techniky nebo manuálně
Vede předepsanou evidenci skladovaného materiálu
Provádí inventarizaci skladových zásob

Nabízíme:
prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
možnost pro další osobní a profesní růst
propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016