Volné pracovní místo Operátor montáže Volyně

14.5.2015
Bohemia Works a.s.
Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro našeho významného klienta se sídlem na Volyňsku hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Operátor montáže
Náplň práce:

  • obsluha montážní linky

Požadujeme:

  • SOU vyučen
  • ochota práce ve dvousměnném provozu
  • flexibilita, samostatnost, zručnost

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivační program pro zaměstnance
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!