Volné pracovní místo  Operátor - obsluha CNC ohýbačky trubek

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
" samostatná práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů
" ohýbání převážně menších dílů ve středně velkých sériích, široké spektrum výrobků
" práce ve dvousměnném provozu

SW-MOTECH je zavedeným zpracovatelem plechů, trubek a výrobcem svařovaných součástí převážně pro zahraniční partnery. Jsme uznávaným dodavatelem dílů do motocyklového průmyslu, dále do oblasti kolejových vozidel a leteckého průmyslu. Naše produkty jsou dodávány zákazníkům jako Suzuki, Yamaha, Kawasaki, KTM, Ducati, Deutsche Bahn, Airbus a další. Pro náš tým ve Vojkovicích hledáme posilu na pozici - Operátor - obsluha CNC ohýbačky trubek

Váš profil:
" SŠ vzdělání technického směru
" výborná orientace v technické dokumentaci
" manuální zručnost
" spolehlivost, preciznost a zodpovědný přístup
" zkušenosti s obsluhou CNC strojů výhodou
Nabízíme:
" stabilní pozici v moderně řízené společnosti, jejíž filozofií je orientace na náročné zákazníky
" práci v atraktivním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
" nadprůměrné ohodnocení při plnění povinností, zajímavý motivační systém
" možnost dalšího školení a rozvoje v technické oblasti
" práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
" příspěvky na stravování a další benefity
Místo výkonu práce: Hrušovanská 24, 667 01 Vojkovice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016