Volné pracovní místo Operátor odstředivého lití plastů

19.7.2016
SCHWARTZ TECHNICKÉ PLASTY ČR s.r.o.
Petrovická 312, Nové Město na Moravě, 592 31, Nové Město na Moravě
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

*Vaše pracovní náplň:

  • výroba polotovarů z plastů
  • práce v třísměnném provozu

Váš profil:

  • výuční list v oblasti strojírenství výhodou
  • nevyučené v oboru zapracujeme
  • praxe vítána, není podmínkou
  • manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání v moderním průmyslovém odvětví výroby vysoce namáhaných technických plastů
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Podobné nabídky práce

OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY (od 25.000,- Kč)
Hledáte práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce na směny? Ovládáte práci na počítači? A hlavně - chcete být součástí týmu, který se podílí na výrobě známých produktů úspěšné české značky? Pokud ano, není nic jednoduššího než nám z ...
Advantage Consulting, s.r.o. Vysočina Plný úvazek
včera
Výrobní dělnice / dělník
•Náplň práce: Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením lékařských součástek podle příslušných výrobních postupů. Při výrobě se řídí postupy práce pro danou operaci, oficiálními předpisy a pokyny vedo ...
ARROW International CR, a.s. Jamská 2359/47, Žďár nad Sázavou Plný úvazek
Řezník a uzenář - obsluha stroje a zařízení na zpracování masa, r...
Zavedený výrobce kvalitních českých uzenin přijme pracovníka na pozici míchač, obsluha udíren, masná výroba. Zkušenosti výhodou na této nebo podobné pozici výhodou.
AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. Zarybník 516, Měřín Plný úvazek