Volné pracovní místo  Operátor / operátorka galvanické linky (galvanizér)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Kontakt e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář nebo telefonicky.

Požadujeme:
  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • základní znalost práce na PC
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
Náplň práce:
  • příprava materiálu pro pokovení v galvanické lince
  • zadávání přes terminál linek údajů do řídícího počítače, potřebné k provedení požadovaného pokovení
  • práce dle výrobní dokumentace.
Nabízíme:
  • dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
  • zdravotní preventivní program a další zaměstnanecké benefity.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Dovolená navíc - + 2 dny sick days
  • Jiné výhody - 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, program benefitů Cafeterie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Operátor / operátorka galvanické linky (galvanizér)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Monika Němečková, HR Generalist z ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor / operátorka galvanické linky (galvanizér)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.