Volné pracovní místo  Operátor přípravy barev a tiskových štočků

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Výběrové řízení se uskuteční dne 9. 2. 2017 od 9:00 hod. na adrese Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun.

Náplň práce:
  • příprava lihových barev v PC řízené míchárně barev
  • příprava a lepení flexotiskových štočků
  • komunikace s tiskaři a dodavateli barev
  • práce v jednosměnném provozu, pracovní pohotovost o víkendu
  • práce je vhodná pouze pro muže - zvedání těžkých břemen

Očekáváme:
  • minimálně vyučen, polygrafie výhodou
  • zkušenosti s přípravou lihových barev vítány
  • základní znalost práce na PC
  • odpovědnost, samostatnost a časová flexibilita

Nabízíme:
  • příspěvek na stravování - teplý oběd za 30,- Kč
  • týden dovolené navíc dle odpracované doby
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na sport, zdraví a kulturu
  • zprostředkujeme dlouhodobé i krátkodobé ubytování
  • nástup možný ihned

Jestliže Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis na výše uvedený email.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017