Volné pracovní místo  Operátor - seřizovač

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Provádí a dodržuje sled jednotlivých výrobních úkonů určených pracovní instrukcí a pracovním výkresem dle typu výrobku (nerezové trubky do dieselových motorů)
Obsluha CNC stroje (ohýbačka) - nastavení vstupních parametrů, obsluha, údržba
Pracuje řádně podle svých sil, znalostí a schopností, plní pokyny nadřízených vydané v souladu s právními předpisy a spolupracuje s ostatními zaměstnanci společnosti.
Využívá pracovní dobu a výrobní prostředky a řádně s nimi hospodaří k vykonávání svěřených prací. Pracovní úkoly plní kvalitně a včas. Kvalita odvedené práce se vyhodnocuje na základě norem a požadavků zákazníka na daný výrobek.
Udržuje svěřené prostředky a pracoviště v čistotě a dobrém technickém stavu dle zásad 5S a TPM za pomoci oddělení údržby.
Podílí se a spolupracuje na inventurách majetku, zboží a materiálu ve výrobě.

Kvalifikační požadavky:
SOU s maturitou nebo bez
Znalost obsluhy CNC stroje
Zkušenost práce ve strojírenství/kovovýrově
Schopnosti a dovednosti
Proaktivní přístup k práci
Schopnost pracovat v týmu a samostatně
Ochota učit se nové věci
Schopnost efektivní organizace pracovního času
zdravotní způsobilost pro danou pozici

Nabízíme
Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu
Stravenky
Ranní směna
Plat 23 000 - 25 000 Kč hrubého/měsíčně

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016