Volné pracovní místo  OPERÁTOR speciálního brousícího stroje - práce po celé ČR

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 45 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Odstraňování závad dvoucestným poloautomatickým brousícím strojem
  • Měření výsledných průřezů laserovými měřícími přístroji a předávání výsledků zákazníkovi
  • Diagnostika závad v průřezu kolejnic a výhybkových součástí

Co požadujeme:
  • Úplné střední nebo střední odborné (s výučním listem) vzdělání technického směru
  • Řidičské oprávnění sk. B (sk. C výhodou
  • Časovou flexibilitu

Co nabízíme:
  • Zázemí stabilní česko-švýcarské společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu s využitím nejmodernějších technologií
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům (od 45 000,- Kč do 70 000,- Kč za měsíc)
  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Potřebné zaškolení, průběžné vzdělávání v oboru, nebo doplnění odborných zkoušek
  • Možnost profesního růstu
  • Jiné zajímavé firemní benefity

Termín nástupu je možný IHNED nebo dle vzájemné dohody.
Neváhejte a hlaste se u pana Michala Širokého DiS., tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2023

Máte zájem o nabídku OPERÁTOR speciálního brousícího stroje - práce po celé ČR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michal Široký DiS z Pirell RC s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OPERÁTOR speciálního brousícího stroje - práce po celé ČR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.