Volné pracovní místo  OPERÁTOŘI VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 22 600–30 351 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 a:11/12/2018
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ DNE 14. 1. 2019 v 8,00 v zasedací místnosti 018, Kontaktní pracoviště Frýdek-Místek, Na Poříčí 3510, 738 01 Frýdek-Místek. ŽIVOTOPISY JSOU PŘI VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ PODMÍNKOU - S SEBOU.
Uvítáme - vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář, autotronik, instalatér, obsluha CNC, dělník, manuální pracovník, lakýrník, mechanik pro stroje a zařízení, praxe výhodou - ne podmínkou. Práce vhodná i pro absolventy škol.
Náplň práce:
  • obsluha výrobního stroje, práce na lince, kompletace jednotlivých částí aut a kontrola odvedené práce (dle konkrétní přidělené pozice).
Požadujeme:
  • při uzavření pracovní smlouvy doložení výpisu z rejstříku trestů
  • schopnost práce ve třísměnném provoze.
Pracovní doba třísměnný provoz 6.00-14.00 hod., 14.00-22.00 hod., 22.00-06.00 hod.
Pracoviště - PZ Nošovice.
Nabízíme:
  • pracovn směny pondělí až pátek, víkendy volné
  • práce v teple, čistotě a suchu
  • jízdné zdarma, 13. a 14. plat, kvartální bonusy, dotované stravné 25 Kč.
  • možnost nadstandardně placených přesčasů
  • nástupní mzda 22.600,- Kč (včetně docházkového bonusu) + příplatky za směny
  • každé 3 měsíce prémie (až 6.400,- Kč)
  • průměrná mzda na těchto pozicích včetně příplatků je přes 30.000,- Kč.
  • 14. výplat ročně (13. plat v létě, 14. plat před vánoci), zajištěná autobusová doprava z okolních měst zvýhodněné stravování (teplé jídlo za 25,- Kč), zdarma posilovna nebo rehabilitace v areálu firmy, zvýhodněný nájem u společnosti RESIDOMO, zvýhodněný mobilní tarif, zvýhodněný nákup auta, možný brzký převod pod kmen.
Kontakt - e-mailem viz výše paní Tataruchová. Osobně na výběrovém řízení každé pondělí v 13:00 hod. Pobočka Ascari Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava - Zábřeh, 700 30.

Benefity

  • Jiné výhody - zdarma posilovna, rehabilitace
  • Podnikové stravování - zvýhodněné stravování

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 11.12.2018 do 14.11.2019