Volné pracovní místo  Operátor v čistém prostředí

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 15 400 Kč / měsíc

Společnost Microtechnic International CZ s.r.o. je uznávaným hráčem v automobilovém odvětví. S více než 300. zaměstnanci po celém světě patří mezi celosvětově uznávané průmyslové výrobce plastových součástek pro automobilový průmysl. MICROTECHNIC působí v rámci celého světa, kromě České Republiky, také v Monaku, Tunisku a Singapuru.
Je pro Vás důležité zázemí stabilní zahraniční společnosti? Máte rádi otevřený přístup, jste flexibilní, rádi pracujete v týmu a posouváte věci kupředu? Překážky berete jako výzvu?
Pak hledáme právě Vás.
Co vás čeká

Práce v menším příjemném kolektivu, v čistém prostředí.
Práce na 2 až 3 směny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zodpovědnost za svou řádně vykonanou práci
Zodpovědnost za dodržování výrobních a pracovních postupů
Kontrola výrobních zařízení a postupů v průběhu výroby
Provádění evidence výrobních parametrů a čištění zařízení

Výhodou bude, pokud máte

Zkušenost s prací v průmyslu
Flexibilita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
Ochota pracovat poctivě a svědomitě

Co vám můžeme nabídnout
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
moderní pracovní prostředí
přátelský kolektiv
místo výkonu práce Brno Modřice
dobré finanční podmínky
Smlouva na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené

Požadované dovednosti

  • Jiné - Ochota pracovat poctivě a svědomitě

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů celkem

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016