Volné pracovní místo  Operátor ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 100–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na neurčito.
NÁPLŇ PRÁCE
" Montáž a jemná manuální práce s kabeláží a konektory
" Inspekce a vizuální kontrola vylisovaných plastových komponentů nebo dalších výrobků dle zkušebního plánu a pokynů vedoucích v týmu
" Práce s jednodušší výrobní dokumentací a písemnými pracovními pokyny
" Balení výrobků
" Obsluha výrobních zařízení, udržování pracoviště a strojního zařízení v čistotě a provozuschopném stavu, mazání a běžná provozní údržba strojů - dle potřeb konkrétního oddělení
" Další úkoly dle nadřízeného

POŽADUJEME
" Manuální zručnost
" Pečlivost, zodpovědnost, trpělivost
" Preferujeme ukončené vzdělání SOU/SOŠ
" Ochotu pracovat ve 12 hod. směnném provozu s pravidelnou směnností pro celý kalendářní rok (režim 2 dny ranní směna, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno)
Zaměstnanecké výhody:
" Příjemný kolektiv a čisté pracovní prostředí
" Zázemí stabilní, zavedené společnosti s dobrým jménem na trhu
" Dlouhodobý rozvrh a pravidelné střídání směn
" Dobré a stabilní finanční ohodnocení
" Čtvrtletní docházkový bonus
" Bonus za kvalitu
" 13. plat
" Příspěvek na závodní stravování
" Příspěvek na dopravu
" 5 týdnů dovolené
" Rozmanité možnosti kariérního růstu
Místo výkonupráce:

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.5.2018