Volné pracovní místo  Operátor výroby a kompletace

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86.
Pracovní náplň:
  • příprava mycích past, detergentů a roztoků pro vlhčené ubrousky dle daných technologických postupů,
  • stáčení detergentů a dalších pomocných látek pro průmysl podle formulace a pokynů nadřízeného za použití zařízení jako jsou čerpadla, míchadla, váhy, vážící paletové vozíky a přípravné a skladovací nádoby,
  • manipulace s chemikáliemi, zvedání břemen a obsluha vysokozdvižného vozíku,
  • organizace a označování materiálových zásob podle určeného skladového plánu,
  • kontrola čistoty obalů a kvality materiálu,
  • dodržování přesného pracovního postupu a přesného dávkování surovin,
  • informování vedoucího provozu o zjištěných anomáliích v průběhu činnosti.

Požadujeme:
Samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, pečlivost a spolehlivost
Dobrý zdravotní stav
Průkaz na VZV výhodou
Zkušenosti s výrobou v chemickém průmyslu výhodou
Nabízíme:
mzdu 17 000 ,- Kč.,
podnikové stravování
Pracovní doba: 2směnný pracovní režim = 1. týden 6:00 - 14:30 a 2. týden 12:00 - 20:30 (vždy PO až PÁ). V ojedinělých případech práce o víkendu v případě mimořádné zakázky (vždy po dohodě se zaměstnancem).
Kontakt: osobní pohovor vč. dodání životopisu.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 28.2.2017