Volné pracovní místo OPERÁTOR VÝROBY Plzeň

2.4.2016
ADECCO spol.s r.o.
Místo pracoviště
Chebská 79/23, Křimice, 322 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY – KONTROLOR OBLEČENÍ.
Informace/Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
  • mzda 100Kč/hod.
  • 2směnný provoz
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • práce ve stabilní společnosti
  • práce vhodná pro ženy

Náplň práce:

  • rozbalování zásilek
  • třídění zboží
  • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • skenování kódů, tisk etiket
  • odstraňování drobných závad zboží
  • ruční žehlení, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • schopnost zaučit se
  • vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)
  • základní znalost NJ (barvy, oblečení) nebo AJ
  • základní znalost práce s PC
  • velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
  • spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita