Volné pracovní místo  Operátor výroby (strojník) - obsluha zařízení a strojů na betonové výrobky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
Očekáváme zajištění těchto produktů:
  • kvalitní obsluha špičkových výrobních technologií,
  • bezvadná produkce - kvalita v požadovaném množství,
  • bezvadně připravený a seřízený stroj,
  • profesionální přístup a výkon,
  • perfektní údržba prováděná v plánovaných časech s minimální potřebou oprav v době plánované výroby.

Požadujeme:
  • dokončené SŠ vzdělání: min. ÚSO s výučním listem v oboru strojírenství nebo elektrotechnika,
  • výborný zdravotní stav a fyzickou kondici,
  • skutečný zájem o práci v oboru obsluhy a údržby strojních zařízení,
  • efektivní komunikaci,
  • uživatelská znalost práce s PC,
  • platná odbornost dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou.

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce,
  • moderní pracovní prostředí,
  • stravenky (příspěvek zaměstnavatele 45%),
  • zaměstnanecká sleva na firemní produkty,
  • po 3 letech příspěvek na životní pojištění,
  • možnost získat další odbornosti hrazené zaměstnavatelem - obsluha VZV, jeřábník, vazač
  • pracovní doba: nepřetržitý provoz zajišťovaný 7 dní v týdnu ve 12-ti hodinových směnách (od rozmrznutí do zamrznutí), přes zimu ranní směna 8hodin v pracovní dny (40hodin týdně).

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.2.2016