Volné pracovní místo  Operátor výroby

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 24 000–26 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Nýřany Logistická 153
Požadavky:
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu,
  • spolehlivost
  • vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče
Náplň práce:
-montáž autosedaček na lince
Práce ve stabilní společnosti bez poklesu výroby, čisté a moderní pracovní prostředí
Náborový přízpěvek 7.000,- Kč, stravování zdarma, ubytování ZDARMA po dobu 3 měsíců, poté 121,- Kč/den, příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem, služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti, 25 dní dovolené
První kontakt telefonicky Po - Pá 8:00 - 16:00

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2023

Máte zájem o nabídku Operátor výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miluše Cafourková z Faurecia Plzeň s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátor výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.