Volné pracovní místo Operátor výroby

13.9.2016
s. n. o. p. cz a.s.
Místo pracoviště
Průmyslová 1501, Pohořelice, 691 23, Pohořelice
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Neurčeno

Požadavky: přesnost, manuální zručnost, akceptace 3 směnného provozu
Náplň práce: zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stoje, ukládání hotových dílů do beden, kontrola kvality dílů, vyplňování výrobních dokumentů, dodržování bezpečnosti práce
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, stravenky
Místo výkonu práce a kontaktní adresa: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Skladník/ce – BRNO – KRÁLOVO POLE
Jsme společnost s dlouholetou tradicí, která dlouhodobě poskytuje služby z oblasti správy a údržby nemovitostí, facility servisu a komplexních úklidových služeb. V současné době rozšiřujeme náš tým a do našeho obchodu v BRNĚ - KR ...
Clarima, s.r.o. Brno – Královo pole, Malátova 20 Plný úvazek
dnes
Predvánoční voňavá brigáda ve skladu 100Kč/hod + Bonusy !
Ref. č.: 3-21-224363. Chtel/a bych si pracovat s kozmetikou? Pojď se pridat k nám! Nabízíme možnost velmi zajímavého předvánočního výdělku ve voňavém skladu v Rajhradě! Předchozí zkušenost ze skladu není podmínkou! Práce je vhodn ...
Grafton Recruitment s.r.o. Rajhrad Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes