Zařazeno v oborech:
Chemie a potravinářství
Pozice:
Řezník / uzenář
Lokalita:
Kolín
Zveřejnil:
Úřad práce Kolín
Může se Vám hodit:
Řezník / uzenář Kolín

Volné pracovní místo Operátoři kompletace

9.11.2016
Crocodille ČR, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Tovární 386, Žiželice, 281 29, Žiželice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Výrobní dělník/dělnice ve výrobním závodě Žiželice nad Cidlinou
NAŠE MISE – DÁT ŠANCI VŠEM CO O TO STOJÍ
„Vše, co tvoříme hlavou i rukama, musí vycházet především z našeho srdce.“
KOHO HLEDÁME ?
Práce je vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat v čistém výrobním prostředí, chtějí mít jistotu pravidelné mzdy se smlouvou na dobu neurčitou a nevadí jim pracovat poctivě rukama.
NABÍZÍME POCTIVOU PRÁCI A VÝHODNÉ PODMÍNKY

Náplň práce

  • vkládání šunky, sýru, zeleniny do baget
  • mazání výrobků
  • nebo balení baget u pásu

Požadavky

  • ochota k práci v kolektivu u pásu
  • spolehlivost a pečlivost
  • pozice je vhodná pro ženy i muže bez požadavků na vzdělání
  • průkaz do potravinářské výroby

Co vám můžeme nabídnout?

  • zaměstnancům bez absencí vyplácíme 13. plat 2× ročně
  • zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme příspěvek až do výše 5 000,– Kč na stěhování
  • příplatek za dochvilnost 1 000,– Kč
  • příplatek až 5 000,– Kč za přivedení kolegy
  • zájemcům poskytujeme dotované ubytování

v blízkosti ve firemní ubytovně hotelového typu

  • v rámci péče o zdraví zaměstnanců poskytujeme poukázky na preventivní rehabilitační masáže
  • příplatek za dopravu