Volné pracovní místo  Operátoři (obsluha) zušlechťovací linky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
  • obsluha automatické zušlechťovací/kalící linky
  • průběžná kontrola parametrů, vyhodnocování výsledků
  • spolupráce s mistry v zájmu zkvalitnění výroby
Co po Vás požadujeme?
  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • praxe v oboru tepelného zpracování kovů (ideálně zkušenosti s procesem kalení v automatických linkách) min. 1 rok
  • znalost práce na PC (znalost obslužných programů zušlechťovacích linek výhodou)
  • zkušenosti v oblasti údržby a seřizování kalících a popouštěcích pecí výhodou
  • znalost cizího jazyka výhodou
Co Vám můžeme nabídnout?
  • zajímavá, stabilní a motivující práce v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • motivační finanční ohodnocení
  • pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
  • 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
  • přátelské a dynamické pracovní prostředí
  • dotované stravování/stravenky
  • možnost kariérního postupu a rozvoje
  • a další zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.1.2017 do 31.12.2017