Volné pracovní místo  Operátoři ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, schopnost učit se nové věci, řidičské oprávnění pro VZV výhodou, kvalifikace v oboru: elektrikář, plastikář, strojní zámečník, mechanik-seřizovač výhodou
Náplň práce: obsluha vytlačovací linky - výroba plastových trubek ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno, balení, manipulace, mezioperační kontrola kvality
Místo výkonu práce: Otrokovice
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu, finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů, garantovaný věrnostní bonus pro nové zaměstnance, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, individuální přístup ke každému pracovníkovi, dobrý pracovní kolektiv, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií, možnost osobního rozvoje a perspektivu růstu
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky Po-Pá 8:00 - 12:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.3.2018