Volné pracovní místo  Operátoři výroby/pracovníci pro montáž sedaček

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Industriální Park UNO - Hala 5, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01

Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář (9-15 hod.) nebo osobně: středa, pátek 9-11 hod.

Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění autosedaček do automobilů.
Požadujeme spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost.
Tato pozice je zařazena do třetí kategorie v kategorii rizik práce z hlediska zák. č. 258/2000 Sb. a vyhlášky č. 432/2003 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pololetní bonusy, 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění, Příspěvek na rekreaci, Masáže, Příspěvek na volnočasové aktivity (bazén), ubytování zdarma.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 4.10.2017

Máte zájem o nabídku Operátoři výroby/pracovníci pro montáž sedaček?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Ječná z Adient Czech Republic s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátoři výroby/pracovníci pro montáž sedaček

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.