Volné pracovní místo Operátoři výroby - Vedoucí směny

1.11.2016
TRIDAS, s.r.o.
Místo pracoviště
Kouty 1437, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOŘI VÝROBY – VEDOUCÍ SMĚNY
POŽADUJEME: Manuální zručnost. Samostatnost. Aktivní přístup k práci. průkaz obsluhy VZV – výhodou. Dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení provozu linky. Kontrola výroby. Kontrola odvedené práce. Zavádění a dodržování nových postupů.
NABÍZÍME: stravenky, vzdělávací programy pro zaměstnance.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: poslat email
ov. 31.10.2016

Podobné nabídky práce

Mistr ve výrobě (24-28 000)
budete zodpovídat za tým 20 lidí ve výrobním úseku součástí vaší práce bude organizace a řízení směny bude zodpovídat za dodržení výrobního plánu a požadavků kvality zodpovědnost za dodržení cílů
SPINWARE s.r.o. okres Vsetín Plný úvazek
týden
VEDOUCÍ SMĚNY (30.000 - 35.000,- Kč)
Hledáte práci jako mistr nebo vedoucí výroby ve směnném provoze a dáváte v tomto přednost renomovaným zahraničním společnostem? Bylo by pro Vás výzvou vést vetší ženský kolektiv v čistějším typu výroby? Pak pokud hledáte přes ...
Advantage Consulting, s.r.o. Zlínský kraj Plný úvazek
aktivní
Mistři střediska ostatních činností
Požadujeme ÚSO v oboru elektro nebo stavební, praxe min .6 let.
TS Valašské Meziříčí s.r.o. M. Alše 833, Valašské Meziříčí Plný úvazek
týden
Mistr/ová v oblasti slévárenství
MISTR/OVÁ V OBLSTI SLÉVÁRENSTVÍ Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Požadujeme: SŠ/ÚSO s maturitou technického směru, praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky, výhodou znalost slévárenství, znalost práce na PC ...
PROMET FOUNDRY a.s. Jiráskova 1327, Vsetín Plný úvazek
aktivní
Dělník/ce - Mistr/ová
Požadujeme: zručnost, čtení výkresové dokumentace, komunikativnost, není nutné ovládání PC, práce je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy Náplň práce: jedná se o práci ve výrobě - obsluha zařízení a zároveň práci mistra - do ...
Obaly Valmez s.r.o. Hranická 905, Valašské Meziříčí Plný úvazek