Volné pracovní místo  Operátoři výroby

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OPERÁTOŘI VÝROBY
POŽADUJEME: manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o navěšování materiálu na háky, které putují do lakovny. Práce vhodná pro muže i ženy. Provoz nepřetržitý - 8 hodinové směny (s volnými víkendy)
NABÍZÍME: Platové podmínky: Nabízíme 100Kč/hod . Odměny od mistra za kvalitu práce. Příspěvek na stravu 30 Kč denně na jedno teplé jídlo. Ubytování: zajištěno, strhává se částka 1 500 Kč. Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář p. Gomboš, paní Kovářová, e-mailem: použijte odpovědní formulář neco osobně na adrese 28. Října 341/184, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory
ov. 21.11.2016

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 22.11.2016 do 31.10.2017