Volné pracovní místo Operátoři výroby

3.11.2016
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.
Místo pracoviště
Průmyslová 368, Mošnov, 742 51, Mošnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

z.:13.10.2016, a.:2.11.2016.
Pracovní náplň: výroba auto chladičů, obsluha výrobního zařízení.
Provoz: 8 hodinové směny (s volnými víkendy)
Požadavky: manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat. Praxe v automotive výhodou.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Nabízíme:

  • odměny od mistra za kvalitu práce až 5000Kč.
  • odměny za pravidelnou docházku do práce.
  • odměny za 200 odpracovaných hodin v jednom měsíci.
  • doprava: zajištěný svoz zaměstnanců zdarma z – Ostravy (ÚAN a Ostrava- Dubina) do/ z práce. + další příspěvek na dopravu.
  • ubytování: zajištěno, strhává se částka 1 500 Kč.
  • platové podmínky: nabízíme 84Kč/hod .
  • příspěvek na stravu 30 Kč denně na jedno teplé jídlo.

Info.: na tel. poslat email , poslat email od 8–16 hod., nebo na e-mail: poslat email poslat email
Výběrové řízení proběhne dne 10.11.2016 v 08:30 hodin na ÚP v Kopřivnici, místnost č. 369