Volné pracovní místo  Operátoři výroby

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 480–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Popovičky 100

Prvotní kontakt:

Upřesňující informace:
Náplň práce:
  • Dílčí operace při konektorování - zakončování optických propojovacích kabelů
  • Odvíjení a stříhání optických kabelů a vláken
  • Příprava kabelů na jejich zakončení, stripování izolace
  • Kompletace, lepení a leštění optických konektorů
  • Testování - měření
  • Prvotní balení hotových výrobků aj.

Požadavky na zaměstnance:
  • Nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem v dynamicky se rozvíjejícím oboru s inovovanou technologií

Zaměstnanecké výhody:
  • Stravenky

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017

Máte zájem o nabídku Operátoři výroby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jiří Šedivý z RLC Praha a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Operátoři výroby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.