Zařazeno v oborech:

Volné pracovní místo Operátor/ka Call Centra

24.8.2016
Patrik Klein
Místo pracoviště
Gen. Svobody 20/4, Šumperk, 787 01, Šumperk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky

  • praxi v oboru
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • výbornou znalost českého jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • pozitivní a aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • čistý trestní rejstřík
  • ŘP-B,aktivní řidič výhodou

Nabídka

  • práce na PP
  • finanční ohodnocení – 12 000,– Kč + bonusová složka
  • propracovaný systém školení v režii společnosti
  • nástup ihned nebo po dohodě

Pracovní náplň
Vaší pracovní náplní bude kontaktování nových i stávajících klientů, doplnění dat do PC.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis nejlépe i s fotografií na uvedený email: poslat email

Podobné nabídky práce

Telefonní operátor/ka
Pro call centrum v Šumperku hledáme telefonního operátora/ku pro každodenní telefonický kontakt s klienty. Požadujeme komunikativnost, základní znalost PC (word, excel, internet), odolnost vůči stresu, příjemné vystupování a ochot ...
KORDEX spol. s r.o. Radniční 231/4, Šumperk Plný úvazek
aktivní
Podpora prodejního týmu partnera společnosti VODAFONE
Podpora prodejního týmu partnera společnosti VODAFONE Nabízíme: • Profesionální školení na firemní náklady (vstupní, průběžné) • Plný pracovní úvazek • Nadstandardní provize • Firemní neomezený tarif, mobilní telefon, notebook • ...
KANA Trading s.r.o. A. Kašpara 90/1, Šumperk Plný úvazek