Volné pracovní místo  Operátor/ka call centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Denisova 639/2, Moravská Ostrava

V případě zájmu pište na e-mail.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • telefonická i elektronická komunikace se zákazníky se zaměřením na prodej služeb
  • stručná prezentace nabízených služeb
  • práce s interním SW a databází firem
  • svědomitost a schopnost konstruktivně řešit problémy

POŽADUJEME:
  • příjemný ústní i písemný projev
  • zodpovědnost, systematičnost, pečlivost
  • počítačovou gramotnost (MS Office) práce
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:
  • Firemní benefity
  • pracovní doba mezi 8:00 až 16:00 , So, Ne a svátky volné
  • zázemí a perspektivu stabilní české společnosti
  • zaškolení a podpora při zapracování
  • technické zázemí - notebook, telefon, sluchátka

Mzda + prémie

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018