Zařazeno v oborech:
Telekomunikace
Pozice:
Spojový manipulant
Lokalita:
Ústí nad Labem
Zveřejnil:
Úřad práce Ústí nad Labem
Může se Vám hodit:
Spojový manipulant Ústí nad Labem

Volné pracovní místo Operátor/ka krajského call centra - práce z domu

3.11.2016
Česká pojišťovna a.s.
Mírové náměstí 3097/37, Ústí nad Labem-centrum, 400 01, Ústí nad Labem
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem – práce z domu.
Pracovní náplň

  • Telefonické sjednávání schůzek s klienty České pojišťovny
  • Zaznamenávání dat do interní databáze
  • Zjišťování zpětné vazby od klientů
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem a krajským ředitelem
  • Administrativa spojená s výkonem práce

Požadujeme

  • Příjemný a milý projev po telefonu
  • Min. středoškolské vzdělání s výučním listem
  • Znalost ČJ – mluvená i psaná forma
  • Zápal pro úspěšnou práci
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Samostatnost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, loajalitu

Nabízíme

  • Maximální odbornou a praktickou pomoc
  • Spolupráci na DPP
  • Možnost práce při studiu, pro maminky/tatínky na rodičovské dovolené, …
  • Získání praxe a možnost další spolupráce v rámci týmu
  • Zajímavou odměnu
  • Flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon, slevy na produkty ČP a další výhody

Místo výkonu práce: home office
Nástup: ihned nebo dohodou
Kontakt:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)