Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA TELEFONNÍHO CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 500 Kč / měsíc

Náplň práce: telefonický kontakt se stávajícími klenty, příchozí i odchozí hovory - poskytování informací o našich produktech a následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta, zodpovídání dotazů a řešení případných reklamací či nesrovnalostí, administrativní činnosti související s chodem call centra, práce s interními IT systémy
Požadavky: SŠ vzdělání, přátelská a proklientsky orientovaná osobnost, uživatelská znalost práce na PC (MS Office), schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení, velmi dobré komunikační schopnosti, jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev, orientace na cíl a dosažení výsledků, samostatnost, odolnosti vůči stresu, trpělivost, praxe v komunikaci po telefonu výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme)
Nabízíme: zajímavou práci ve stabilním a pohodovém pracovním kolektivu, profesní rozvoj a získávání nových zkušeností, pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru ve finančním sektoru, možnost zdokonalení se v komunikačních dovednostech, propracovaný systém prvotního zaškolení, možnost dalšího vzdělávání v oboru, zázemí silné společnosti ze skupiny Komerční banky, a.s.
Benefity: příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, občerstvení na pracovišti, příspqvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, sickdays, firemní akce.
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-16 hod., e-mailem nebo osobně (do 18.7. na adrese Senovážné nám. 7, poté na adrese F.A.Gerstnera 52

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.2.2017