Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Liberec

Volné pracovní místo OPERÁTOR/KA

13.9.2016
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
Místo pracoviště
Svárovská 700, Stráž nad Nisou, 463 03, Stráž nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • Práce na montážních linkách
  • Montáž, výroba a přezkoušení přístrojů podle stanovených postupů
  • Zodpovědnost za odvedenou práci v požadované kvalitě a množství

Kvalifikace:

  • Střední odborné vzdělání (vyučen)
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Zkušenosti s prací na montážních linkách výhodou

Požadujeme:

  • Spolehlivost a manuální zručnost
  • Schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky
  • Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Flexibilita, pečlivost a důslednost

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody
  • Mzda v rozpětí od 17.000,– do 20.000,– hrubého/měsíčně vč. variabilních složek a příplatků

Práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
Vaše žádosti s životopisem zasílejte, prosím, na vedenou adresu.
U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním
osobních údajů v databázi naší společnosti.