Volné pracovní místo  Operátor/seřizovač CNC - laser

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Pro naše oddělení výroby hledáme šikovného Operátora - seřizovače CNC - laseru.

Náborový příspěvek pro úspěšné a šikovné uchazeče ve výši 9 000 Kč!

Náplň práce:
  • zpracování plechu/řezání laserem
  • samokontrola vyrobených dílů
  • nastavování a seřizování stroje

Požadujeme:
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • práce s měřidly
  • manuální zručnost a spolehlivost

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • kvalitní zaškolení, podporu mistra a technologa
  • v nástupní mzdě jsou zohledněny znalosti a praxe v oboru
  • odměna za plnou docházku až 600 Kč
  • stravenky či závodní stravování
  • bonusy
  • firemní akce
  • náborového příspěvek v celkové výši 9 000 Kč
  • jednorázový příspěvek na relokaci 2000 Kč
  • volnočasové aktivity
  • vzdělávání (výuka anglického jazyka, technické kreslení)

Na Váš životopis se těší Lenka Švandelíková na telefonu použijte odpovědní formulář či na Váš životopis na emailu použijte odpovědní formulář

Pohovory probíhají každý všední den po předchozí telefonické dohodě od 7:00 do 15:30. Kontaktovat nás můžete telefonicky i emailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016